Главная Архитектура Дизайн Як знайти PHP DEVELOPERS В КОМАНДУ
Строительная компания ТСВ-БУД

Строительная компания ТСВ БУД

Як знайти PHP DEVELOPERS В КОМАНДУ

30 августа 2012 - Администратор

Отримуйте відповіді на запитання з будь-якої теми з області IT від фахівців у цій темі. Як визначити компетентність на посаду middle — senior php developer. Зараз в наш проект шукаємо веб розробника. Так як це перший розробник в проекті визначити компетентність нікому. Як визначити навички програміста на посаду не нижче middle. Де знайти людину з потрібною кваліфікацією який зможе допомогти на інтерв’ю. Дасть уявлення про кандидата, в цілому https://indigo.co.ua/php-developers/

Найпростіший варіант звернутися до хорошого IT рекрутеру, або у фірму або пошукати його послуги на фрилансах. Методика перевірки кандидата на напам’ять чого -небудь, це нерозумно, в кращому разі чого можна цього добитися — знайти junior’ a, який на ніч завчає біблію — php. Senior i middle це вже не знання мови, це раціональне і структуроване рішення завдань, а як Ви це можете самі перевірити. Хіба що визначте за того що Senior розвернеться і піде.

Панове, по — моєму, тих, хто не вирішить ці тести, взагалі не можна брати, навіть як junior’ а. А ви для себе хоч як поділяєте поняття middle/ senior. Якщо ви знаєте , що значить middle/ senior php developer, значить ви знаєте, що повинні знати ці самі разраб. Шукайте тестові завдання в інтернеті( наприклад, в Яндексі є тестові завдання та на сотні інших сайтах теж), записуєте собі, якщо відповідь відразу йде з завданням — добре, якщо ні — шукайте відповідь( 90% вже є в інтернеті). А добре — даєте ці завдання і слідкуйте за ходом виконання, щоб цей чувак не шукав відповідей в інтернеті.

Якщо ви самі не розбираєтеся в питанні, то і оцінити правильність виконання не зможете об’єктивно. Але можете спробувати, використовуючи нижченаведені мною тести. Ці тести хоча б допоможуть вам переконатися в тому, що людина дійсно розбирається в php mysql. Якщо ви хочете оцінити точно на якому рівні, то потрібно складати важкий тест, який я б, наприклад, не погодився виконати безкоштовно, якщо мова не йде про ЗП вище 100т. Тест Попросіть розбити речення на слова, на вході пропозицію, а виводиться слова кожна на окремому рядку. (Правильний підхід — використовувати функцію explode) Якщо впорався, то попросіть виконати те ж саме завдання, але ще і з видаленням знаків пунктуації.